Reklamacje i zwroty

 

Jeżeli Państwo nie dobraliście dobrze koloru lub rozmiaru istnieje możliwość wymiany. W tej sytuacji koszt wysyłki w obydwie strony pokrywa kupujący.Jeżeli otrzymacie Państwo inny produkt niż zamawialiście należy nas o tym poinformować - również dotyczy to otrzymania wadliwego towaru.Jeżeli otrzymają Państwo produkt wadliwy lub pomyłkowy kolor lub model prosimy o odesłanie towaru listem poleconym ekonomicznym tylko i wyłącznie (różnice kwotowe związane z wysyłką zwrotu inną formą niż list polecony ekonomiczny nie będą zwracane)

 

Zwrotne paczki proszę odesłać na adres:

FH MSTYL
Marcin Caban
ul. Faradaya 53/16
42-202 Częstochowa

 

Jest 14 dni na odstąpienie od umowy od dnia otrzymania towaru, w ciągu 10 dni od zakupu proszę przesłać pismo o odstąpieniu od umowy . Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu bez śladów użytkowania w przeciwnym razie zwrot nie będzie przyjęty.

NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM

Podstawą zwrotu jest dołączenie do przesyłki zwrotnej otrzymanego paragonu oraz formularza zwrotu .Podstawą zwrotu jest dołączenie do przesyłki zwrotnej otrzymanego paragonu oraz formularza zwrotu - proszę pobrać i wypełnić formularz.

Formularz jest w trzech wersjach -proszę kliknąć na jeden z dwóch obrazków poniżej:

formularz formularz  

Z Naszej strony zwrot reklamacyjny jest rozpatrywany w ciągu 14 dni.
Pieniążki zwracane są raz w tygodniu (piątek)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl